تولیدی مدیس تولید کننده انواع لباس های زنانه شامل : تی شرت زنانه ، تونیک زنانه ، لباس سایز بزرگ و لباسهای مجلسی ،با ربع قرن فعالیت مستمر در صنعت پوشاک با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و با آخرین تکنلوژی بافت و دوخت و گلدوزی می باشد . مدیس با همکاری مجرب ترین شرکتهای بافت و تکمیل و رنگرزی و چاپ و همچنین با کادری متخصص در طراحی تونیک و پوشاک سایز بالای زنانه در جهت تولید آخرین مدلهای روز متناسب با سلیقه خانمهای شیک پوش ایرانی تحت برند معتبر مدیس در خدمت هموطنان گرامی می باشد.
تی شرت از جمله لباس هایی است که انتخاب و خرید آن باتوجه به مدل های متنوعی که از آن در بازار موجود است بسیار سخت می باشد. یک تی شرت خوب علاوه بر ظاهر زیبا باید جنسی با کیفیت و مرغوب نیز داشته باشد. بنابراین اگر به دنبال یک تیشرت با تمامی ویژگی های ذکر شده هستید ما به شما تی شرت زنانه مدیس را پیشنهاد می کنیم.
تی شرت ها و تونیک های زنانه مدیس از شیک ترین و زیباترین تیشرت ها و تونیک های موجود در بازار بوده که دارای سایز های مختلف زنانه هستند و جنس خوب پارچه های این محصولات باعث شده تا از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار بوده و بهترین انتخاب برای فصلول مختلف سال باشند . این محصولات در طرح ها و رنگ های مختلف موجود می‌باشند. .